Skupina profesionálních sportovců

pro které je důležité podávat maximální výkony. Extréní sport vyžaduje nadstandartní péči o tělo a zdravý životní styl. K adrenalinovým sportům neodmyslitelně patří pády, zranění, zlomené kosti a operace. Tyto situace řešíme nad rámec běžné medicíny. Používáme výhradně přírodní a zdraví prospěšné prostředky a metody. Jsme napojeni na nejlepší specialisty.

Naše dosavadní zranění

František Máca

FMX

Bylo mi 23 let, kdy moje problémy bolesti zad se začaly stupňovat do nesnesitelné míry, doktoři strašili artrozou, koncem sportování, ve finále i kolečkovým křeslem. Nic z toho jsem nebral vážně, ješteže tak… Prošel jsem si spoustu vyšetření a postupů jak diagnózu vyhřezlých plotýnek ovlivnit bez operace páteře.
Ale po dvou letech, kdy jsem stále závodil motokros a chtěl jsem dokončit poslední sezónu to nešlo dál a operaci páteře (vyhřezlé plotýnky 9mm ven) jsem naplánoval na závěr sezony po posledním závodě družstev v lokti. Shodou špatných okolností jsem si stihl při posledním závodě utrhnout vazy v levém koleni. Z kolene se vytahlo nejaké to deci krve a na radu Mudr Kutáčka jsem nechal koleno na později a prvně podstoupil operaci plotýnek.
Heslo nevzdát se bylo vždy na prvním místě a bez něj by nikdo z nás nebyl tam kde je.
Zranění i různých historek jsem prožil spoustu a ještě se o ně s Vámi podělím.

Maylow Silver

Jetsurf

Dlouhodobě se věnuji akčním sportům, ke kterým neodmylsytelně patří i pády a zranění, komu tohle není jasný, ani by to podle mě neměl zkoušet. Mám to štěstí,že moje zranění si vyžádaly jen 3 operace, což je na počet mých zlomenin (asi 20) a dislokací (X) vážně málo.
Když jsem si v roce 2016 dost brutálně rozdrtil levé koleno a standartní lékař viděl RTG, kouknul na mě, zbledl a řekl že jsem dosportoval a že se mám připravit na rok až dva berle a dosmrti neschopnost sportu, což jak chápete bylo pro mě absolutně nepřijatelný.
Zajel jsem na konzultaci za Dr. Maurerem (mega borec) , který mi opravoval pravé koleno před pár lety a ten mi řekl, že to mám fakt nahadry roztříštěný a že na takovou opravu nemá výbavičku, takže mi doproučuje počkat si na našeho kostišroubujícího mága Dr. Kutáčka. Jenže ten byl zrovna mimo ČR a tak jsem na něj s tím rozmydleným kolenem čekal doma na gauči asi 10 dní.
Jakmile se vrátil ,naklusal jsem k němu o berlích s kolenem jak baloooon. Udělali jsme magnetickou rezonanci ,kde bylo poškození detailně vidět. Dr.kutáček řekl “no pěkný teda, tak zejtra ráno at’ jseš tady na příjmu, musíme to fofrem opravit.”
Hned dopoledne mi to sešrouboval třema 8 cm šroubama, zamakal jsem na rekonvalescenci za podpory Dr. rulce, 200%LIFE Recovery a po neuvěřitelných 10 týdnech jsem jezdil na Jetsurfu v Jetsurf Academy Valtice. To že jsem se stal nejprogresivnějším riderem roku mluví za vše. Takže zlomený kosti ani žádný jiný ůrazy nemusí nutně dopadnout tak, jak standartní medicína tvrdí, víme jak na to a sami jsme toho důkazem.
Ride Hard Be Safe!